سئو
سئو
سئو
سئو
سئو

سئو

سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو امروزه مهمترین راه افزایش بازدید از سایت و افزایش فروش کالا و خدمات می باشد . به طوری که بسیاری از سایت ها برنامه ریزی های دقیق و بلندمدتی در این زمینه دارند و به صورت شبانه روزی برای بهینه سازی سایت تلاش می کنند .
علت اهمیت بالای سئو ، عادت کاربران به موتورهای جستجو است به طوری که بالای 90% کاربران برای پیدا کردن سایت مناسب در زمینه مورد نیازشون به موتورهای جستجو مراجعه می کنند و حدود 97% کاربران یکی از سه نتیجه اول ا انتخاب می کنند . بنابراین اگر بدنبال جذب کاربر بیشتر و با کیفیت تری هستید راهی به جز سئو ندارید .
سئو در چند مورد اصولی خلاصه می شود :
- استانداردسازی ساختار سایت
- تولید محتوای مفید ، مرتبط و جدید
- دریافت لینک از سایر سایت ها

درخواست مشاوره


وبلاگ

نحوه استفاده از کلید واژه ها در وبلاگ نویسی

نحوه استفاده از کلید واژه ها در وبلاگ نویسی

اگرچه وبلاگ نویسی مدتی است که اتفاق می افتد ، اما امروز به نظر می رسد بسیار متفاوت از آنچه که در اوایل دهه 2000 رخ داد ، باشد. در آن روزها ، مردم وبلاگ شما را می خواندند ، زیرا آن را دنبال کرده اند یا در فید RSS شما مشترک شده اند.

اصول اولیه سئو

اصول اولیه سئو

این نگاه سطح بالا به سه عامل اصلی در جستجو، هنر و علم جذب بازدید کنندگان واجد شرایط از موتورهای جستجو است. این یک موضوع بزرگ است، بنابراین ما با خلاصه فیلم شروع می کنیم.

5 راه استفاده از گوگل ترند برای سئو و ساخت محتوای برتر

5 راه استفاده از گوگل ترند برای سئو و ساخت محتوای برتر

بازاریابی محتوایی یکی از موثرترین و متداول ترین متدهای بازاریابی برای تجارت در هر شکل و سایزی هستش . اما برای اینکه نتایج کافی رو داشته باشه باید به درستی انجام بشه ، و این کار ساده ای نیست . این تفاوت بازاریابان حرفه ای هستش که رازها و تکنیک هایی برای جذب با محتوای مفید بسیاری رو می دونن. با توجه به این واقعیت که بیشتر دانشی که اونها دارند رو نداریم ، نیاز به راه های جایگرین برای ایجاد محتوای جذاب داریم . یکی از بهترین راه ها ، استفاده از ابزاری به اسم گوگل ترند هستش

10 ابزار ضروری و رایگان سئو برای بهینه سازی سایت شما

10 ابزار ضروری و رایگان سئو برای بهینه سازی سایت شما

به عنوان صاحب یک تجارت کوچک ، و احتمالا چند منظوره ، شاید بدونید که انجام این کار ساده نیست . راه اندازی یک سایت بخش ساده ی ماجراست . اما برای اینکه سایت تون رو در جهت تجارت تون باشه خیلی کار داره . سئو کمک می کنه بازدیدکننده های هدفمندتری و بازدیدکننده بیشتری به سایت تون بیارید . به این صورت در موردش فکر کنید : اکثر مشتریان بالقوه شما تلاش دارند محصول یا خدمت شما رو در گوگل پیدا کنند . اگر میان نتایج اول نباشید ، ممکنه سایت تون در اعماق وب گم بشه .