پکیج طراحی سایت و اپلیکیشن

پکیج طراحی سایت و اپلیکیشن

امروزه کاربران از روش های مختلفی برای دسترسی به سایت ها و اپلیکیشن ها استفاده می کنند که از مهمترین این پلتفرم ها می توان به ویندوز ، اندروید و ios اشاره کرد.
تجربه نشان داده است سامانه هایی که یک یا چند پلتفرم را پشتیبانی نمی کنند بازار را به رقبا واگذار خواهند نمود و کاربران حاضر نیستند عادت های روزمره خود را تغییر دهند .
به عنوان مثال کاربری که عادت به استفاده از تلفن همراه دارد استفاده از اپلیکیشن ها را به سایت ها ترجیح می دهد و هم چنین کاربران ios در ایران از استفاده از عمده اپلیکیشن های ایرانی به دلیل تحریم های اپل محروم مانده اند .
از طرفی طراحی اپلیکیشن اندروید ، ios و طراحی سایت به صورت جداگانه هزینه بالایی خواهد داشت و برای بسیاری از استارتاپ ها و کسب و کارها توجیه اقتصادی نخواهد داشت .
گروه نرم افزاری آبی با استفاده از تکنولوژی روز این امکان را فراهم نموده است که با یک هزینه ، هر سه پلتفرم پشتیبانی شوند

درخواست مشاوره

مهمترین پلتفرم های مورد استفاده کاربران کدامند ؟

وبسایت ها که مناسب کاربران ویندوزی با راینه شخصی هستند

اپلکیشن اندروید که مناسب کاربرانی هستند که دسترسی به رایانه ندارندو از گوشی با سیستم عامل اندروید استفاده می کنند

اپلیکیشن ios که مناسب کاربران با گوشی آیفون می باشد .

 

آیا سایت ریسپانسیو می تواند جایگزین اپ شود ؟

 

خیر! داشتن یک وبسایت که نمایش خوبی در موبایل داشته باشد کافی نیست زیرا :

  • ماندگاری : بسیاری از کاربران آدرس سایت ها را از یاد می برند ولی اپلیکیشن به دلیل نصب ، کاربران وفادارتری برای شما خواهد داشت

  • کارکرد آفلاین : وبسایت صرفا در زمان اینترنت با کیفیت قابل استفاده است اما اپلیکیشن ها قابلیت کارکرد آفلاین نیز دارند .

  • نوتیفیکیشن : پوش نوتیفیکیشن ابزار حرفه ای و رایگانی است که برای تعامل کاربران با اپلیکیشن ها استفاده می شود

  • امکانات بیشتر : با اپلیکیشن امکان دسترسی به فایل ها ، امکانات سخت افزاری گوشی مثل سنسور اثر انگشت و.. فراهم می شود .

چرا نیاز به پکیج طراحی سایت و اپلیکیشن داریم ؟

با توضیحات داده شده هر سامانه بایستی در سه پلتفرم وبسایت ، اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن ios پیاده سازی گردد که علاوه بر افزایش سرسام آور هزینه و زمان ، مشکلات زیادی را در زمان پیاده سازی و انجام تغییرات ایجاد خواهد نمود .

لذا گروه نرم افزاری آبی با استفاده از تکنولوژی روز امکانی را فراهم نموده است که بتوان به صورت متمرکز برای هر سه پلتفرم پیاده سازی انجام داد .

 

آیا استفاده از اپلیکیشن های Native بهتر نیست ؟

در این روش برای سیستم عامل اندروید خروجی قابل انتشار روی بازار  ، مایکت و گوگل پلی ارائه خواهد شد و عمده ی امکانات اپلیکیشن های Native را در بر خواهد داشت ، بدیهی است برای اپلیکیشن های پیچیده که نیاز به امکانات سخت افزاری دارند این روش توصیه نمی شود و این مهم توسط کارشناسان گروه نرم افزاری آبی بررسی خواهد شد  .

برای سیستم عامل ios نیز ، چند سالی است که اپلیکیشن های ایرانی توسط اپ استور تحریم شده اند و چاره ای به جز استفاده از وب اپلیکیشن PWA  نمانده است . که البته این راهکار عمده نیازهای اپلیکیشن ها را مانند کارکرد آفلاین ، قابلیت نصب روی گوشی و... را فراهم نموده است .

برای کاربران ویندوزی نیز علاوه بر قابلیت نمایش سایت در مرورگز امکان نصب برنامه و اضافه شدن آیکن به دسکتاپ کاربر و همچنین استفاده آفلاین وجود دارد .

 

 

هزینه و زمان پکیج طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل چقدر تفاوت دارد ؟

هزینه و زمان پیاده سازی در این روش حدودا یک سوم هزینه و زمان طراحی برای هر پلتفرم به صورت جداگانه می باشد . 

برای اطلاع از هزینه و زمان دقیق پیاده سازی می توانید با ما تماس بگیرید یا درخواست مشاوره ثبت کنید .

 

 

 

درخواست مشاورهنمونه کارهای مشابه

کاشان اپ

کاشان اپ

اطلاعت پروژه