طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

امروزه با وجود ابزارهای ساده طراحی سایت ، بسیاری از افراد کم تجربه و بدون دانش مرتبط اقدام به طراحی سایت می نمایند که باعث عدم ارتباط صحیح با کاربر و در نتیجه عدم تحقق اهداف سایت می گردد . از این رو طراحی سایت به عنوان یک دانش و مهارت تخصصی مطرح می شود که نیاز به اطلاعات بروز و تمرین های بسیاری دارد .
طراحی سایت حرفه ای باعث جذب و ماندگاری مخاطب و تحقق اهداف سایت می گردد . در طراحی سایت حرفه ای بایستی به موارد زیر دقت شود :
- تعیین جامعه هدف از لحاظ سنی ، جنسیتی ، روانی و جایگاه اجتماعی
- رعایت هویت بصری برند
- رعایت آخرین متدها و استانداردهای روز دنیا
- رعایت اصول UI/UX
- بررسی سایت های رقیب
- ارائه ایده های خلاقانه و پرهیز از سبک های تکراری
گروه نرم افزاری آبی با بیش از 10 سال تجربه و بکارگیری طراحان حرفه ای تاکنون تعداد زیادی سایت حرفه ای طراحی و پیاده سازی نموده است .

درخواست مشاورهنمونه کارهای مشابه

آکادمی آموزش آنلاین ناند

آکادمی آموزش آنلاین ناند

اطلاعت پروژه

سامانه آکادمی فوتبال نگین

سامانه آکادمی فوتبال نگین

اطلاعت پروژهوبلاگ

ایجاد برنامه های pwa

ایجاد برنامه های pwa

در این سناریو تجربه کاربر به اهمیت می یابد و pwa میتواند به منظور افزایش تجربه کاربر در هنگام بهینه سازی وب سایت ها در تلفن همراه کمک کند. pinterest , make my trip و غیره یک برنامه وب پیشرفته را ایجاد کرده است که ویژگی برنامه وب و تلفن همراه را برای ارائه یک تجربه کاربردی مانند بومی یا ترکیبی طراحی کرده است

نحوه ساخت یک سند مورد نیاز برنامه تلفن همراه

نحوه ساخت یک سند مورد نیاز برنامه تلفن همراه

سند مورد نیاز محصول (PRD)، به طور کامل ارزش و هدف یک برنامه تلفن همراه را به تیم توسعه شما تعریف می کند. این سند پایه و اساس یک محصول موفق، ارائه منطق کسب و کار، فهرست مشخصات فنی، و در نهایت کمک به تیم توسعه شما تبدیل مفهوم اولیه خود را به یک برنامه کاملا کاربردی است.

نکاتی برای بهبود زمان لود سایت

نکاتی برای بهبود زمان لود سایت

افزایش سرعت سایت بهترین راه برای افزایش مشارکت کاربران هست . زمان لود صفحات سایت روی UX و رتبه گوگل تاثیر دارد . چگونه می توان سرعت سایت رو بهبود بخشید و زمان لود طولانی رو کاهش داد ؟ راه های زیادی داره ! در این مطلب چند تا از بهترین کارهایی که می شه انجام داد رو توضشیح میدم . اگر این ترفندها رو روی سایت تون پیاده کنید قطعا در طولانی مدت کیفیت سایت تون اضافه خواهد شد .

27 راهکار تست شده برای طراحی سایت کارآمد

27 راهکار تست شده برای طراحی سایت کارآمد

دیدن آن آسان است . هر بازاریاب می داند که چه مقدار از ترافیک آنها دریافت می شود زیرا درتحلیل شما صحیح است.اما آنچه که بعدا اتفاق می افتد، واضح نیست. به همین دلیل مشاوره برای ترافیک رانندگی آسان است، اما نکات طراحی وب سخت است. عوامل بسیاری وجود دارد. حتی پس از 1000+ پروژه های موفق وب، برای ما دشوار است بدانیم چه چیزی بهتر اعمال خواهد شد.