بازاریابی اینترنتی
بازاریابی اینترنتی
بازاریابی اینترنتی
بازاریابی اینترنتی
بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی از طریق تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات ایمیلی ، تبلیغات پیامکی ، افزایش سئوی سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو و سوشیال مارکتینگ انجام می شود .
گروه نرم افزاری آبی در زمینه بازاریابی اینترنتی و سئو آماده ارائه مشاوره و خدمات می باشد .
برای انجام تبلیغات اینترنتی موفق ، ابتدا بایستی جامعه هدف را مشخص کرد به عنوان مثال اگر شما فروشگاه اینترنتی کتاب کنکور دارید جامعه هدف شما دانش آموزان نوجوان هستند . در مرحله بعد پیدا کردن سایت ها و اپلیکیشن هایی که توسط جامعه هدف شما بیشترین استفاده را دارد اهمیت می یابد که در این مثال سایت و اپلیکیشن های آموزش و اخبار کنکور خواهد بود . مرحله آخر طراحی بنر مناسب جامعه هدف خواهد بود .
برای تبلیغات ایمیلی موفق بایستی از ارسال هرزنامه بپرهیزید و ابتدا بانک آدرس ایمیل مخاطبان کسب و کارتان را تهیه کنید به عنوان مثال در سایت خودتون فرم اشتراک ایمیلی قرار دهید و سپس هر چند وقت یکبار ایمیلی جذاب طراحی کنید و به مخاطبین ارسال نمایید .
در تبلیغات پیامکی به علت هزینه بالاتر جامعه هدف به شدت اهمیت دارد و ضمنا زمان ارسال پیامک و متن پیامک از اهمیت بالایی برخوردار است .
سئو بهترین راه بازاریابی اینترنتی است زیرا مخاطبی که از طریق موتورهای جستجو شما را پیدا می کنند دقیقا مشتری شما هستند و در همان لحظه قصد خرید کالا یا دریافت خدمات دارند لذا رقابت در این شیوه بسیار بالاست .

درخواست مشاوره


وبلاگ

آخرین فن آوری های اقتصادی برای آینده

آخرین فن آوری های اقتصادی برای آینده

از طریق پیشرفت تکنولوژی در تجارت الکترونیک ، مردم در هر دوره با تغییرات اساسی روبرو شده اند. مردم آموخته اند که سرانجام رشد کنند و با تغییرات سازگار شوند ، هرچند که قبلاً مانند امروز آسان نبود. کسی هیچوقت فکر نمیکرد که مردم از کیبوردهای فیزیکی دست بکشند تا صفحه نمایش را لمس کنند؛ ولی واقعیت این است که آنها این کار را کردند. به تدریج مردم با این تغییر و دیگران سازگار شده اند. خدمات تجارت الکترونیکی در سیستم عامل های مختلف یکی از آنهاست.

12 ایده برای محتوای شبکه های اجتماعی

12 ایده برای محتوای شبکه های اجتماعی

به عنوان یک بازاریاب ، تکامل همراه با رسانه های اجتماعی بسیار مهم است. در حالی که هیچ دلیلی برای پست نگذاشتن راجع به محتوایی که شما ایجادکننده یا مصرف کننده آن هستید وجود ندارد، به خودی خود ، این رویکرد قابل پیش بینی در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی برای رسیدن به اهداف شما بعید است. وقت آن است که جذابیت بیشتری داشته باشیم.

5 راه استفاده از گوگل ترند برای سئو و ساخت محتوای برتر

5 راه استفاده از گوگل ترند برای سئو و ساخت محتوای برتر

بازاریابی محتوایی یکی از موثرترین و متداول ترین متدهای بازاریابی برای تجارت در هر شکل و سایزی هستش . اما برای اینکه نتایج کافی رو داشته باشه باید به درستی انجام بشه ، و این کار ساده ای نیست . این تفاوت بازاریابان حرفه ای هستش که رازها و تکنیک هایی برای جذب با محتوای مفید بسیاری رو می دونن. با توجه به این واقعیت که بیشتر دانشی که اونها دارند رو نداریم ، نیاز به راه های جایگرین برای ایجاد محتوای جذاب داریم . یکی از بهترین راه ها ، استفاده از ابزاری به اسم گوگل ترند هستش

طراحی سایت با تمرکز روی محتوا

طراحی سایت با تمرکز روی محتوا

طراحی محتوا صرفا این نیست که ظاهر خوبی داشته باشه . شما باید طوری طراحی کنید که مردم واقعا بخونن ، و کمک کنید به آنها که درگیر محتوا بشن . افراد معمولا توجه کمی به متون دارند ، و شما نباید انتظار داشته باشید از آنها که هر کلمه ای در صفحه را بخوانند . اما می تونید با کمک تکنیک ها و اجزای خاص طراحی کمک کنید به کاربران تا حد امکان بخونن .

مهمترین ترفندهای تبلیغات ایمیلی

مهمترین ترفندهای تبلیغات ایمیلی

ایمیل اگر درست استفاده بشه یک راه بازاریابی قدرتمند هستش . صندوق پیام بازدید کننده های شما یه فرصت عالی برای برای جلب توجه است ، به روزرسانی های مهم را اطلاع بدید و از خواننده ها دعوت کنید برگردن به سایت تون برای افزایش بازدید . آمار در اثربخشی بازاریابی ایمیلی همه چیزه - بهترین متخصصصان بازاریابی و ارائه دهنگان خدمات به ما گفتند که بازاریابی ایمیلی 40 درصد موثر تر از رسانه های اجتماعی است