طراحی سایت خلاقانه
طراحی سایت خلاقانه

طراحی سایت خلاقانه

امروزه سایت ها یکی از پرطرفدارترین راه ها برای معرفی و خرید کالا و خدمات هستند و طراحی سایت و اپلیکیشن به مثابه لباس برند شما می باشد و در صورتی که خلاقانه انجام شود در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند . کاربران وقتی وارد سایتی با طراحی خلاقانه می شوند از لحاظ روانی جذب شما خواهند شد و مشتاق استفاده از خدمات سایت خواهند بود .
در طراحی سایت و اپلیکیشن خلاقانه نکنه ای که خیلی حائز اهمیت می باشد رعایت اصول UI/UX می باشد تا بهترین نتیجه دریافت شود . به عنوان مثال اگر شما وارد سایتی شوید که طراحی جذابی داشته باشد ولی سرعت لود بالایی نداشته باشد بلافاصله سایت را ترک خواهید کرد .
خلاقیت همیشه هم خوب نیست و بعضی مواقع ممکن است از اعتبار برند شما بکاهد یا با مخاطب ارتباط برقرار نکند بنابراین در طراحی خلاقانه بایستی محتاطانه عمل کرد و همه ی جوانب رو در نظر گرفت .
گروه نرم افزاری آبی با بیش از 10 سال تجربه و بکارگیری طراحان حرفه ای آماده ارائه مشاوره و خدمات در زمینه طراحی خلاقانه سایت و اپلیکیشن موبایل می باشد .

درخواست مشاورهنمونه کارهای مشابه

اتوماسیون کشمیر

اتوماسیون کشمیر

اطلاعت پروژه

آکادمی آموزش آنلاین ناند

آکادمی آموزش آنلاین ناند

اطلاعت پروژهوبلاگ

10 استارتاپ موفق با طراحی سایت تاثیرگذار

10 استارتاپ موفق با طراحی سایت تاثیرگذار

استارتاپ با طراحی سایت خوب ، کاربران بیشتری را جذب خواهد کرد . استارتاپ های عالی با انتخاب دقیق هر قسمت توجه خیلی زیادی به طراحی دارند . اینجا لیستی از 10 وبسایت تجاری موفق رو آوردیم که طراحی الهام بخشی دارند . بیاید بررسی کنیم طراحی های خوب چه درس هایی به ما میدن .

هنر طراحی سایت های برتر

هنر طراحی سایت های برتر

طراحی سایت امروزه به یک مهارت عادی تبدیل شده است ، و شما با رقبای زیادی طرف هستید و تنها چیزی که می تونه به شما کمک کنه که در این رقابت پیروز بشید اینه که امتیاز مهمی داشته باشید . کاری که میشه برای شناساندن و تحسین شدن و جلب توجه سایت هامون انجام بدیم چیه ؟ نیاز به یک اصلاح اساسی در طرز فکر ما در مورد طراحی سایت داره . در این مقاله کوتاه ، نگاهی به مسائل کلیدی می اندازیم که برای ساخت سایت های برتر مهم هستند .

طراحی سایت خلاقانه با فروشگاه قوی

طراحی سایت خلاقانه با فروشگاه قوی

آگهی ها باید به صورت آنلاین خلاق باشند. متأسفانه این اغلب به معنی تجارت در بخش تجارت الکترونیک است. شما ممکن است قادر به ایجاد یک وب سایت زیبا و تصویری باشید، اما این مجموعه فوق العاده بدون توانایی فروش کالاها، چاپ ها و سایر محصولات شما هیچ چیز نیست. این جایی است کهUcraftوارد عرصه می شود. این بررسیUcraftطرح های وب سایت جذاب ارائه شده توسط سازنده صفحه را ارائه می دهد و شما را از طریق برخی از ابزارهای عالی فروش که برای ایجاد پول به عنوان یک مورد خلاق نیاز دارید هدایت می کند.

چگونه سایت را بازطراحی کنیم ؟

چگونه سایت را بازطراحی کنیم ؟

طراحی مجدد یک وب سایت همیشه یک چالش است، زیرا به منابع زیادی نیاز دارد و می تواند بسیار پرخطر باشد. ایده استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روندهای طراحی وسوسه انگیز است. اما به عنوان یک قاعده کلی، بهتر است یک وبسایت قدیمی، اما کاربردی بجای یک طرح جدید درخشان داشته باشیم که پولی پرداخت نکند. قبل از شروع فرآیند طراحی مجدد وب سایت، ضروری است که به طور واضح هدف ماورای آن تعریف شود.

سایت های قدیمی را دوباره زنده کنید

سایت های قدیمی را دوباره زنده کنید

هر کس که در زمینه توسعه فعالیت دارد، در برخی موارد محدود است و کشف می کند که برای میزبانی یک وبسایت قدیمی که در مورد آن فراموش شده است، پول زیادی خرج شده است. به جای این که این سرمایه گذاری را از بین ببرد، می توانید با به روزرسانی سایت قدیمی سایت را احیا کنید. بعد از آن چه کاری را با آن انجام می دهید کاملا به خود شما مربوط است. شما می توانید آن را به یک صاحب جدید بفروشید، محتوای آن را با تبلیغات پوشش دهید، از سایت برای تبلیغ یک محصول یا خدمات جدید استفاده کنید، یا به سادگی آن را به عنوان نمونه کارهای خود نگه دارید.