طراحی ux
طراحی ux
طراحی ux
طراحی ux
طراحی ux

طراحی ux

طراحی UX یا تجربه کاربری یکی از مهمترین مراحل طراحی هر سایت یا نرم افزار می باشد . در طراحی UX ، طراح روی تجربه کاربر از استفاده از محصول تمرکز می کند و سعی در افزایش حس رضایت کاربر دارد . در طراحی UX برخلاف طراحی Ui رنگ المان ها و سایه و.. اهمیتی ندارند و تمرکز روی محل قرار گیری المان ها و نوع عملکرد می باشد .
برخی از نکاتی که در طراحی UX اهمیت دارند :
- کاهش مراحل طی شده توسط کاربر برای دسترسی به هر قسمت و سرویس
- عدم تراکم بخش ها و جلب توجه کاربر در هر بخش به هدف اصلی بخش
- عدم پیچیدگی در مسیر دسترسی یا عملکرد بخش ها
طراحی UX قبل از طراحی UI انجام خواهد شد و یکی از بهترین راه های سنجش میزان کیفیت طراحی ، تست با مخاطب می باشد .
گروه نرم افزاری آبی با بیش از 10 سال تجربه و بکارگیری افراد متخصص در زمینه طراحی UI/UX سعی در ارائه بهترین کیفیت طراحی قابل رقابت با سرویس های خارجی دارد .وبلاگ

7 قانون طلایی ux

7 قانون طلایی ux

.وقتی به UX فکر می کنیم ، تمایل داریم که به قابلیت استفاده فکر کنیم ، یا حداقل قبلاً فکر می کردیم. با این حال این روزها UX یک دنیای بسیار گسترده تر است که جنبه های بیشتری از قابلیت استفاده ساده دارد. مانند ابزارهای طراحی وب ، قوانین UX و بهترین روش ها در حال تکامل هستند و اگر در چند سال گذشته به همان فرآیند UX پایبند باشید ، مطمئناً تقریباً به یک به روز رسانی نیاز دارید.

همه ی چیزی که باید در مورد GPDR و طراحی UX بدانید

همه ی چیزی که باید در مورد GPDR و طراحی UX بدانید

اینترنت جایی است که ما وقت زیادی صرف کار، تحصیل یا ارتباط می کنیم. و اگر در زندگی فیزیکی قوانین و مقررات بسیار روشن از لحاظ حفظ حریم خصوصی و زندگی شخصی وجود داشته باشد، همه چیز در وب کاملا متفاوت است. با توجه به رسوایی اخیر حریم شخصی کاربران و افزایش مشارکت حکومت های محلی در مقررات وب، تنها موضوع زمان برای تنظیم مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی (GDPR) بود.

طراحی سایت شما چگونه بر تجربه مشتری تاثیر می گذارد؟

طراحی سایت شما چگونه بر تجربه مشتری تاثیر می گذارد؟

طراحی وب یکی از مهمترین بخش های هر استراتژی بازاریابی اینترنتی است. این تاثیرات زیادی را بر روی تجربه مشتری دیجیتالی به چندین روش متفاوت دارد. زیبایی سایت شما، قابلیت استفاده، هر عامل مهم دیگر برای موفقیت وضعیت آنلاین شرکت در طول زمان ضروری است.

11 رمز تهیه گزارش کاربردی UX

11 رمز تهیه گزارش کاربردی UX

وقتی که طراحان و توسعه دهندگان روی پروژه ها کار می کنند ، سوالات زیادی دارند : کاربران ما انتظار دارند در این صفحه چی ببینند ؟ چگونه کاربران ما قرار است با محصولات ما تعامل کنند ؟ این سوالات معمولا در حین توسعه پروژه پرسیده میشه .

7 راه برای ارتقای امنیت سایت بدون تغییر UX

7 راه برای ارتقای امنیت سایت بدون تغییر UX

آیا می دانستید که طولانی ترین کلمه در فرهنگ لغت انگلیسی 189891 حرف دارد؟ بله اینطور است (و شما می توانید املا کامل را در اینجا ببینید)، این کلمه یک پروتئین به اسم "Tintin" نامیده می شود و شما باید بیش از سه و نیم ساعت با صدای بلند آن را بخوانید. بسیار دیوانه کننده، درست است؟ اما چرا در جهان امروز باید این را با شما به اشتراک بگذارم؟ از آنجا که 189891 حرف بسیار طولانی است! این را می توان به 50، 25، و یا حتی 10 حرف کاهش یافته است، اما امکان پذیر نیست.